Սիսիան համայնքի սիրելի՛ բնակիչներ,
Հուրախությամբ ցանկանում ենք տեղեկացնել, որ ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ 28-ից շահագործման կհանձնվեն 4 նոր էլեկտրական միկրոավտոբուսները, որոնք կապահովեն կանոնավոր և հարմարավետ ներքաղաքային ուղևորափոխադրումը։
Միկրոավտոբուսները կաշխատեն ամեն օր՝ ժամը 07:50-ից մինչև 20:00-ն՝ իրականացնելով երթևեկությունը հետևյալ ուղղությամբ՝
Ույծ բնակավայր → Սպանդարյան փողոց → Թումանյան փողոց → Շահումյան փողոց → Արամ Մանուկյան → Մյասնիկյան → Ադոնց փողոց → Իսրայելյան փողոց → Գ. Նժդեհ փողոց → Ե. Չարենց փողոց → Շիրվանզադե փողոց → Շիրակի փողոց
Եվ հակառակ ուղղությամբ, այսինքն՝
Շիրակի փողոց → Շիրվանզադե փողոց → Ե. Չարենց փողոց → Գ. Նժդեհ փողոց → Իսրայելյան փողոց → Ադոնց փողոց → Մյասնիկյան → Արամ Մանուկյան → Շահումյան փողոց → Թումանյան փողոց → Սպանդարյան փողոց → Ույծ բնակավայր
Հիշեցնենք, որ արդեն իսկ ավագանու նիստով հաստատվել է տրանսպորտով կանոնավոր ուղևորափոխադրումներ իրականացնելու համար մեկ ուղևորի ուղեվարձի չափը, որը կազմում է 100 ՀՀ դրամ։
Միաժամանակ ընդունվել է որոշում, որով 75 և ավելի բարձր տարիքի թոշակառուներն իրավունք են ստանում անվճար երթևեկել քաղաքային տրանսպորտով։
ԲԱՐԻ ԵՐԹ ՈՒ ԿԱՆԱՉ ՃԱՆԱՊԱՐՀ ԲՈԼՈՐԻՍ!!!