4. Հասարակական կազմակերպության գրանցման վկայականի պատճեն
5. Հասարակական կազմակերպության կանոնադրության պատճեն
1-3 կետերում նշված ձևաթղթերի, ՊՏԱԾ-Հ ՓԴԲ ուղեցույցի կամ այլ լրացուցիչ տեղեկատվության ձեռքբերման համար գրել ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի սոցիալ-տնտեսական հարցերով մասնագետ Հասմիկ Խաչոյանին` հետևյալ էլ-փոստի հասցեով. [email protected] կամ զանգահարել +374 (0) 93 549955 հեռախոսահամարով կամ այցելել հետևյալ հղումով՝ http://mnp.am/am/pages/225:
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան»(ՊՏԱԾ-Հ) ծրագիրը մաս է կազմում Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության Տնտեսական Համագործակցության և Զարգացման Նախարարության կողմից (BMZ No: 2009.6657.2) մեկնարկած Կովկասյան նախաձեռնության:
Սույն ծրագիրը իրականացվում է համաձայն Գերմանիայի Դաշնային ՀանրապետությանևՀայաստանի Հանրապետության միջև կնքված միջկառավարական ֆինանսական համաձայնագրերի, ինչպեսնաև KFW բանկի և ՀՀԲ նապահպանության Նախարարության միջև 28.05.2013 թ-ին ստորագրված Առանձին Համաձայնագրի: