Սահմանամերձ Կաղնուտ գյուղը նոր վարչական ղեկավար ունի
Կիրակի օրը Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանը աշխատանքային այցով եղել է սահմանամերձ Կաղնուտ բնակավայրում և տեղի բնակիչներին ներկայացրել վարչական նոր ղեկավար Մհեր Հայրապետյանին։
Համայնքի ղեկավարն իր խոսքում շնորհակալություն է հայտնել նախկին ղեկավար Արթուր Հովհաննիսյանին՝ այս տարիների ընթացքում կատարած աշխատանքի և արդյունավետ գործունեության համար, իսկ նորանշանակ ղեկավարին մաղթել բեղմնավոր ու հետևողական աշխատանք գյուղի կարևորագույն խնդիրների վերհանման և լուծման ուղղությամբ։
Այցի ընթացքում Գևորգ Փարսյանն անմիջական և ջերմ շփումներ է ունեցել բնակիչների հետ, լսել նրանց հուզող հարցերն ու մտահոգությունները, որոնք հիմնականում վերաբերում էին Արծվանիկ գյուղից դեպի Կաղնուտ տանող ճանապարհի նորոգմանը։
Նշենք, որ համայնքի ղեկավարի նախաձեռնությամբ Կաղնուտ գյուղում լուծվել է տասնամյակների պատմություն ունեցող խմելու ջրի խնդիրը և ասֆալտապատվել գյուղամիջյան ճանապարհները։