ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 17-ԻՆ ԿԼԻՆԵՆ ՀՈՍԱՆՔԱԶՐԿՈՒՄՆԵՐ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 17-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ուլնեցու փ. 72, 74, 76 շենքերը, Մ.Ավետիսյան փ. 1-28 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քեռու փ. 35, 37, 39 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 17, 17/1, 24, 25 շենքերը, Շինարարների փ. 31, 33, 35 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արեշ 7փ. 1-52; 9փ. 1-40; 20փ. 1-53; 26փ. 1-13; 32փ. 1-57; 40 փ. 1-30 սեփական տները, Ռոստոմի փ. 33-81 սեփական տները, Քրիստափորի փ. 36-59 սեփական տները և 9 շենքը, Քրիստափորի 2-րդ նրբ. 1-13 սեփական տները, Անդրֆեդերացիա 1-ին փ. 4-21 սեփական տները, Երկաթգծի փ. 28, 30 շենքերը, Տիգրան Մեծի պող. 69, 69Ա, 71 շենքերը, Նորք Մարաշ համայնքի՝ Նորքի 5, 7, 9 փողոցների սեփական տները, Հովսեփյան փողոցի սեփական տները, թիվ 61 դպրոցը, երաժշտական դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ավան Առինջ՝ Բաբաջանյան նրբ․ 2, 4, 6, 8, 10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
10։30-16։30 Արհեստավորների փ. 91-163 սեփական տները, Երվանդ Քոչարի փ. 22, 28 շենքերը, Զավարյան փ. 18, 47 սեփական տները, Գրողների փ. 3, 16 սեփական տները, Նար Դոսի փ. 39, 43 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացի փ. 1, 1ա, 3, 3ա, 4 շենքերը, Խորենացի փ. 3, 7, 6-12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 6, 16, 16ա, 18 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Զաքյան փ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 11, 13 շենքերը, Պարոնյան փ. 14-28 շենքերը, Երևանցու փ. 31, 33, 37 սեփական տները, Լեոյի փ. 72 սեփական տունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 19, 28, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40 շենքերը, թիվ 113 մանկապարտեզը և ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 թիվ 144 դպրոցը, թիվ 133, 147 մանկապարտեզները, Կատովսկու, Մուսաելյան փողոցների սեփական տներ, Շարուրի փ. 26, 28, 28/1, 28/2, 36 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ. 27/1, 27/2, 42, 44, 48 շենքերը, Խաչատրյան փ. 12 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, «Լայֆգրուպ», «Իզոկոմբինատ» ընկերությունները, Անտառային 136/5 հասցեն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,