2021 թ. հունիսի 20-ին տեղի կունենա Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի արտահերթ ընտրություն:
Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի կողմից հաստատված ժամանակացույցի համաձայն նախընտրական քարոզարշավը տեղի կունենա հունիսի 7-ից մինչեւ 18-ը ներառյալ:
Հայոց պետության եւ հայ ժողովրդի համար բացառիկ կարեւորություն ունեցող ընտրության օբյեկտիվ ու արդարացի ընթացքին իր համեստ ներդրումն ապահովելու նպատակով խմբագրակազմը հայտարարում է՝ վճռորոշ այդ օրերին մենք շարունակելու ենք լինել բոլոր սյունեցիների (անկախ կուսակցական պատկանելությունից) հարթակը, լինելու ենք ազատ խոսքի եւ բազմակարծության ամբիոն, ինչպիսին եղել ենք անցած մոտ 20 տարվա ընթացքում:
Մի խոսքով՝ Ազգային ժողովի ընտրություններին մասնակցող բոլոր կուսակցություններն ու դաշինքները, հանրապետության ամեն քաղաքացի կարող է նախընտրական քարոզարշավի ընթացքում անարգել օգտվել «Սյունյաց երկրի» հնարավորություններից:
Ի՞նչ գործիքներ կամ ծառայություններ ենք առաջարկում նախընտրական քարոզարշավի համար:
Առաջին
«Սյունյաց երկիր» թերթի հատուկ համարի թողարկում՝ ա) կավճապատ թուղթ, գունավոր տպագրություն, բ) լրագրային թուղթ, սեւ-սպիտակ տպագրություն:
Պատվերի նվազագույն չափը՝ մեկ տպագրական մամուլ (4 էջ՝ A3 չափսի):
Նյութերը տրամադրվում են գովազդատուի կողմից:
Թերթը լույս տեսնելու օրը PDF տարբերակը կդրվի syuniacyerkir.am կայքում: