Վառվել են Սիսիան համայնքի գլխավոր տոնածառի լույսերը
Մեծ հանդիսավորությամբ վառվել են Սիսիան համայնքի գլխավոր տոնածառի լույսերը, որոնք ազդարարել են Ամանորի ու Սուրբ Ծննդյան տոնական օրերի մեկնարկը։
Կազմակերպվել էր տոնական միջոցառում, որի ընթացքում երաժշտական համարներով են հանդես են եկել սիսիանցի տաղանդաշատ երգիչ-երգչուհիները, ինչպես նաև պարային գեղեցիկ համարներով են ներկայացել «Աղվան Մինասյանի անվան արվեստի և ստեղծագործության դպրոց» ՀՈԱԿ-ի սաները և բնակավայրերի երեխաները։
Միջոցառման ընթացքում համայնքի ղեկավարը շնորհավորել է ներկաներին գալիք Նոր տարվա կապակցությամբ՝ մաղթելով խաղաղություն, առողջություն և բարեկեցություն։ Իր խոսքում Հովսեփ Առաքելյանը նշել է, որ անցնող տարին Սիսիան համայնքի համար եղել է օրինակելի, քանի որ իրականացվել են մեծածավալ աշխատանքներ, որոնք հնարավոր չէին լինի առանց միասնականության, աշխատասիրության և համերաշխության՝ վստահեցնելով նաև, որ նոր՝ 2026 թվականը համայնքի համար լինելու է աննախադեպ ծրագրերով և իրականացվող աշխատանքներով հագեցած տարի։