Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենայինը հայտարարում է մրցույթ
«Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենային կոմբինատ» ՓԲԸ-ն հայտարարում է պայթեցված լեռնային զանգվածի և դատարկ ապարների բեռնման, նշանակման վայր տեղափոխման, բեռնաթափման, ինչպես նաև այդ աշխատանքների  ապահովման համար մրցույթ։
Հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետը՝ 10․05․2024թ․ Առաջարկը անհրաժեշտ է ուղարկել փակ ծրարով, հասցե՝ ք․ Քաջարան Լեռնագործների 18, Կոմերցիոն տնօրինություն
Հարցերի և առաջարկների դեպքում խնդրում ենք կապվել [email protected] էլեկտրոնային հացեի միջոցով
ЗАО «Зангезурский медно-молибденовый комбинат» объявляет тендер на погрузку взорванного горного массива и пустых горных пород, транспортировку к назначенному месту, разгрузку, а также выполнение данных работ.
Срок подачи заявок: 10.05.2024г.
Предложение необходимо отправить в закрытом конверте по адресу: г. Каджаран, Лернагорцнери 18, Коммерческая дирекция
С вопросами и предложениями пишите на адрес [email protected].
Քաջարանի բացահանքում 4,6 մլն տոննա ծավալով լեռնային զանգվածի բեռնումը և տեղափոխումն իրականացնելու մրցույթ, հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետը՝ 18:00 17․01․2024թ․ Առաջարկը անհրաժեշտ է ուղարկել փակ ծրարով, հասցե՝ ք․ Քաջարան Լեռնագործների 18, Կոմերցիոն տնօրինություն