Առուշ Առուշանյանի շնորհավորական ուղերձը՝ Աշխատավորների համերաշխության միջազգային օրվա առթիվ
Գորիս համայնքի ղեկավար Առուշ Առուշանյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Աշխատավորների համերաշխության միջազգային օրվա առթիվ:
Հարգելի´ հայրենակիցներ, Սրտանց շնորհավորում եմ Աշխատանքի և աշխատավորների միջազգային օրվա՝ Մայիսի 1-ի կապակցությամբ: Արարող մարդն արժեք ստեղծող է։ Աշխատանքը եղել և մնում է մեր երկրի բարօրության հիմնարար ուժը, մրցունակ երկիր ունենալու գրավականը։ Այս դժվարին ժամանակներում մեր երկրի առջև ծառացած բարդ խնդիրները լուծելու, մարտահրավերներին դիմագրավելու համար կարևոր է յուրաքանչյուրիս նվիրված աշխատանքը՝ բոլոր բնագավառներում: Մեր խնդիրն է՝ ամենօրյա հետևողական աշխատանքով հաղթահարել դժվարությունները, կառուցել, շենացնել՝ փորձելով ստեղծել առավել նպաստավոր պայմաններ մեր համայնքի բնակիչների համար։ Ամենևին էլ պատահական չէ, որ մեր ջանքերն ուղղված են համայնքի ենթակառուցվածքների բարելավմանը, որը ենթադրում է արդար ու նպաստավոր միջավայրի ստեղծում: Մենք լավ գիտենք աշխատանքի արժեքը, քանի որ սեփական ձեռքերով ենք շենացնում հայրենի հողը: Մաղթում եմ բոլորիս արդյունավետ աշխատանք` հանուն ուժեղ, զորացող ու զարգացող մեր երկրի։