Ազգային ժողովը շարունակում է հերթական նիստի աշխատանքները. ՈՒՂԻՂ
Ազգային ժողովում շարունակվում է դեկտեմբերի 5-ին մեկնարկած հերթական նիստի աշխատանքները։ Խորհրդարանը երկրորդ ընթերցմամբ կքննարկի Վարչական իրավախախտումների վերաբերյալ Հայաստանի Հանրապետության օրենսգրքում փոփոխություններ կատարելու մասին օրենսդրական փաթեթը, «Մաքսային կարգավորման մասին» օրենքում լրացում կատարելու մասին, «Պետական տուրքի մասին» օրենքում լրացումներ կատարելու մասին նախագծերը։
Պատգամավորների քննարկմանը կներկայացվի նաև «Հանրային ծառայության մասին» օրենքում լրացումներ կատարելու մասին, «Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և Հնդկաստանի Հանրապետության կառավարության միջև՝ մաքսային հարցերով համագործակցության և փոխադարձ օգնության մասին» համաձայնագիրը վավերացնելու մասին, «Պետական տուրքի մասին» օրենքում լրացումներ և փոփոխություններ կատարելու մասին, «Ներքին աուդիտի մասին» օրենքում փոփոխություններ կատարելու մասին նախագծերը։