Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ Երևանում և 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 7-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-14։00 Ավան՝ Հովհաննիսյան թաղ. 24/1, 24/2, 24/3, 27, 28, 29, 50, շենքերը, «Երևան Սիթի» սուպերմարկետը, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Դանիել Վարուժան թաղ. 4, 5, 6, 7, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ համայնքի՝ Արմենակյան փ․ 153, 202, 203 սեփական տները, Գ․Հովսեփյան փ․ 2, 10, 8/8, 8/10 սեփական տները, Առողջապահության գործակալության շենքը, թիվ 5 պոլիկլինիկան և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։00-16։00 Ազատության պող. 8, 10 շենքերը, Ա.Տիգրանյան փ. 4, 5/1 -5/3, 20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 37 շենքը, Վրացական փ. 15, 17 շենքերը, թիվ 2 մարզադպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիչինայի փ. 2, 3 նրբանցքները, Շահումյան 16 փողոցի նրբանցքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախի փ. 20 շենքի 2-րդ մուտքը, Խորենացի փ. 47/7 շենքի 2-4 մուտքերը, Ավան՝ Խուդյակով փող․ սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակով փողոցի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Աբովյան փ. 11 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի 24 հասցեի «Վաղարշյան և որդիներ» ՍՊԸ–ն և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, «Ռենկո» ՍՊԸ-ն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Նարեկ» ՍՊԸ-ն, Գրիգոր Լուսավորչի փ. 4 և Տիգրան Մեծ պող. 16 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը, Արհեստավորների փ. 3-14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-17։00 Վերին Շենգավիթ փ. 4, 20/1 շենքերը, Վերին Շենգավիթի նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Արցախի փ. 10, 10Ա, 12, 20, 20/1, 20/2, 22 շենքերը, Ծարավ Աղբյուրի փ. 35/39, 55/5, 55/6, 55/8, 55/12, 55/9, 119, 119/8, 121, 129, 131, 131/6, 133/2, 137, 139 շենքերը և 94/1-135/7 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-17։00 Կամարակ 2-րդ նրբ. 4-68 սեփական տները, Պարույր Սևակի փ. 4-78 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան 1փ. 13Գ-45Գ սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խնկո-Ապեր փ. 3 սեփական տունը, Սոսե փ. 15-19/2, 36-48 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,