Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Սյունիքում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 18-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևանում մարզում՝
10։30-16։30 Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավան՝ Խուդյակովի փ. 2-րդ նրբ. 3-38 սեփական տները, Խուդյակովի 3-րդ նրբ. 17-23, 68-84 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Բագրատունյաց պող․ 14 շենքը, Շիրակի փ․ 16 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Համո Սահյան փ. 86-102 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արեշ 27փ. 39-55; 29փ. 14-33; 33փ. 20-36; 34փ. 10 12; 38փ. 17-34 սեփական տները, Էրեբունի փ. 120, 122 սեփական տները,