10:30-12:30 Ռինդ գյուղ մասնակի,
10:30-15։00 Ազատեկ, Զառիթափ, Զեդեա և Փոռ գյուղեր,
10։00-12:00 Մայիսյան, Փահլավունյանց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի, Չարենցի փողոցներ, Ոստիկանություն, Դպրոց, Մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան» ՍՊԸ, «Միքայել Վարդանյան», «Բրյուսով», «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-14:00 Չարենցավան քաղաք՝ 4-րդ թաղ. 7-10; 13-16 շենքեր, «Մուշ» և «Սաֆարի» ռեստորաններ, Դատարան, թիվ 4 դպրոց, Կուլտուրայի տուն, «Արմենակ և Աննա» վերականգնողական կենտրոն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13:00-15:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ «Հայաստանի հեռուստատեսային և ռադիոհաղորդիչ ցանց» ՓԲԸ, «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Վիարդո» հանգստյան տուն, «Ծաղկահովիտ» և «Նարեկ» պանսիոնատներ, «Թեղենիս» առողջարանային համալիր, «Կապիտալ Բիլդ», «Եվրոպա հաուս», «Դեջի Թեյն» ՍՊԸ-ներ և հարակից բաժանորդներ,
10։30-16։00 Սևան քաղաք՝ Պռոշյան, Աշոտ Երկաթի, Օրբելի, Բարեկամություն, Ելենովկայի փողոցներն ամբողջությամբ, Կարմիր Բանակի փ. 35-50 առանձնատներ, Մյասնիկյան փ. 2-50 առանձնատներ, Նաիրյան փ. 11-87 առանձնատներ, Հրազդանի փ. 1-33 առանձնատներ, Շահումյան փ. 33-37 առանձնատներ, Չարենցի, Գեղամայի և Ազնավուրի փողոցների առանձնատներ մասնակի, «Սևանի հացամթերքների օժանդակ տնտեսություն» ՓԲԸ, «Հուսիկ Սեդրակյան» ԱՁ, «Սևան» ազգային պարկ, Սևանի հոգեբուժական հիվանդանոց, «Թիմ Տելեկոմ» ՓԲԸ, «Ալեք Գրիգորյան» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վարսեր գյուղ մասնակի, Վարսերի համայնքապետարան, Վարսերի պոմպակայան,