10:00-16:00 Կարմրաշեն գյուղը մասնակի, Սարավան, Սարալանջ եւ Ուղեձոր գյուղերը,
10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Գեղաշեն, Կամարիս, Ձորաղբյուր գյուղերը մասնակի, Աբովյան քաղաքի Հանրապետության 15 շենքը, Սիրիուսի 4-րդ հանրակացարանը, շախմատի դպրոցը եւ հարակից ոչ-բնակիչ բաժանորդները,
11։00–17։00 Արզական, Աղվերան գյուղերը, Բջնիի, Արզականի ամառանոցները, «Վեոն Արմենիա», «Յուքոմ», «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայանները, «Աշնաղ» գազալցակայանը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։30–16։00 Սեւան քաղաքի Չարենցի փ. 33–162 սեփական տները, Շիրազի փ. 10–57 սեփական տները, Լճափնյա փ. 21–39 սեփական տները, Նաիրի 1-ին նրբ. 1-17 սեփական տները, Ազնավուրի փ. 1-5 սեփական տները, Արա Գեղեցիկի, Սպանդարյան, Իսահակյան, Շահումյան, Կարմիր բանակի փողոցների սեփական տները, թիվ 4 դպրոցը, «Համլետ Ասատրյան», «Համլետ Սանեյան», «Մեծեփասար», «Գոլդ Մաստեր», «Տելեմակ գազ», «ԳՈՒՄՍ» փորձարարական բազա ԱՁ-ները, Կոմունալի պոմպակայանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Կրասար գյուղի եկեղեցու թաղամասը,
10։00-16։00 Անիի տարածաշրջանի Սառնաղբյուր գյուղի Սիչանլու թաղամասը, Ամասիայի տարածաշրջանի Բյուրակն գյուղը մասնակի, Արթիկի տարածաշրջանի Հոռոմ գյուղի ջրաղացի թաղամասաը, Ախուրյանի տարածաշրջանի Ջաջուռ, Ջաջուռավան, Շիրակ, Լրաշեն, Մեծ Սարիար, Լեռնուտ եւ Հացիկ գյուղերը,