Գարիկ Ղազարյանի հայտարարությունը
"ԱԺԴԱՆԱԿ" ՍՊ ընկերությունը հանդիսանալով հողային ամենատարբեր աշխատանքներ, բեռնափոխադրումներ` այդ թվում նաև շինարարական աշխատանքներ իրականացնող կազմակերպություն, իր ողջ գործունեության ընթացքում հավատարիմ է մնացել իր որդեգրած քաղաքականությանը` ի շահ Սյունիքի համայնքների։
Համագործակցելով շուրջ 30 կազմակերպությունների` այդ թվում նաև խոշոր հանքարդյունաբերող "ԶՊՄԿ" ՓԲԸ-ի հետ` մեր նպատակն է, ամենօրյա աշխատանքային ռեժիմով ավելի ընդլայնել մեր ծառայությունների աշխարհագրությունը, ավելացնել աշխատատեղեր, բարձրացնել ընկերության աշխատողների կենսական պայմաններն ու ապահովել կայուն զարգացում և աճ։
Այսօր էլ ընկերությունը ջանք ու եռանդ չի խնայում և չի խնայելու` աշխատատեղերի ավելացման ուղղությամբ։
Լինելով տարածաշրջանի կայուն զարգացում ապահոված ընկերություններից` այն կանգնած է Կապան և Քաջարան համայնքների կողքին` միաժամանակ պահպանելով կազմակերպության և պետության միջև կապը` ի շահ մեր համայնքների բնակչության։ Եվ այսօր մեր ամենամեծ նպատակն է` աշխատատեղեր ավելացնելով կանխել մեր համաերկրացիների արտագաղթն ու այլ երկրներում աշխատանքի փնտրտուքները։ Եվ այս տրամաբանությամբ ու սկզբունքով էլ շարունակելու ենք իրականացնել մեր գործունեությունը։