Գեւորգ Փարսյանը աշխատանքային հերթական շրջայցն է կատարել քաղաքի մի շարք շինհրապարակներ
Շաբաթ օրը՝ մարտի 4-ին, Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանը համայնքապետարանի քաղաքաշինության և կոմունալ տնտեսության բաժնի պետ Կարեն Գրիգորյանի ուղեկցությամբ աշխատանքային հերթական շրջայցն է կատարել քաղաքի մի շարք շինհրապարակներ՝ հետևելու 2022 թվականի սուբվենցիոն ծրագրով իրականացվող աշխատանքների ընթացքին։
Ոլորտային պատասխանատուների հետ համայնքի ղեկավարը եղել է Կապանի թիվ 9 և 10 նախադպրոցական ուսումնական հաստատություններում, Շինարարների փողոցի թիվ 15 և 17 բազմաբնակարան բնակելի շենքերի հարևանությամբ և Հունան Ավետիսյան փողոցի թիվ 1 բազմաբնակարան բնակելի շենքի հարևանությամբ կառուցվող խաղահրապարակներում։
Շրջայցի ավարտին Գևորգ Փարսյանը իրականացված աշխատանքներում նկատված շինարարական թերությունների շուրջ արել է իր դիտողությունները՝ հորդորելով հնարավորինս արագ շտկել դրանք և խիստ ուշադրություն դարձնել աշխատանքների որակին։