«Կապան» ԲԿ-ի համակարգչային տոմոգրաֆիայի ախտորոշման բաժանմունքում առաջիկա օրերին կիրականացվեն հետազոտություններ նոր սարքավորմամբ
15.12.2020 18:09
ՀՀ առողջապահության նախարարության, Սյունիքի մարզպետարանի և Կապանի բժշկական կենտրոնի համատեղ ջանքերով «Կապան» ԲԿ-ն համալրվել է համակարգչային տոմոգրաֆիայի ախտորոշման նոր սարքավորմամբ, որը ներկայիս համավարակի պայմաններում հույժ անհրաժեշտ սարքավորում է բուժհաստատության համար: Այս մասին ֆեյսբուքյան գրառման մեջ նշել է Սյունիքի փոխմարզպետ Նարեկ Բաբայանը:
«Սիրելի՛ սյունեցիներ, օրերս ՀՀ առողջապահության նախարարության, Սյունիքի մարզպետարանի և Կապանի բժշկական կենտրոնի համատեղ ջանքերով «Կապան» ԲԿ-ն համալրվել է համակարգչային տոմոգրաֆիայի ախտորոշման նոր սարքավորմամբ, որը ներկայիս համավարակի պայմաններում հույժ անհրաժեշտ սարքավորում է բուժհաստատության համար:
Տեղեկացնում ենք ձեզ, որ «Կապան» ԲԿ-ի համակարգչային տոմոգրաֆիայի ախտորոշման բաժանմունքում առաջիկա օրերին կիրականացվեն հետազոտություններ նոր սարքավորմամբ»,-նշված է Նարեկ Բաբայանի գրառման մեջ: