Տեղ համայնքի ղեկավար Դավիթ Ղուլունցի ուղերձը՝ Երեխաների պաշտպանության օրվա կապակցությամբ
Տեղ համայնքի իմ շատ սիրելի՛ փոքրիկներ, սիրելի՛ երեխաներ, Հայաստանի հզոր և ինքնիշխան պետականության ապագա կրողներ ու պաշտպաններ, այսօր Ձեր տոնն է, ուստի սրտանց շնորհավորում եմ բոլորիդ այս գեղեցիկ օրվա առթիվ:
Տեղ համայնքում բոլոր երեխաներն ու մանուկները գտնվում են մեր անմիջական ուշադրության ու հոգատարության ներքո:Մենք ջանում ենք Ձեր օրն ու առօրյան գունազարդ ու երազելի դարձնելու համար, քանզի Ձեզ ուրախացնելով մենք ևս երջանկանում ու մանկանում ենք, հայտնվելով մանկության կախարդական լաբիրինթում:Մաղթում եմ, որ յուրաքանչյուր երեխա մշտապես շրջապատված լինի ընտանեկան սիրով, անսահման ջերմությամբ ու հոգատարությամբ, և անկախ տարածաշրջանային բարդ իրադրությունից՝ ստանա որակյալ ու ժամանակակից կրթություն, քանի որ երկրի վաղվա օրը կկերտի նոր սերունդը:
Սիրելի' փոքրիկներ, մեկ անգամ ևս շնորհավորում եմ այս ջերմ ու գեղեցիկ տոնի կապակցությամբ, մաղթում Ձեզ առողջություն, ընտանեկան ջերմություն, ուժեղ և ապահով հայրենիք: Թող անկեղծ ժպիտն ու սերը հարատևեն ձեր կյանքում:
«ՇՆՈՐՀԱՎՈՐ ՀՈՒՆԻՍԻ ՄԵԿ»