Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ օգոստոսի 21-ի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 21-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով կհոսանքազրկվեն`
• Երևան քաղաքում՝
10։00-12։00 Չոլակյան փ. 1-42, Ա. Տիգրանյան փ. 4-60, Վրթանես Փափազյան փ. 1-55 սեփական տները հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Լեփսիուսի փ. 1-6, 1Ա-3Ա, 6Ա, 10Ա շենքերը և 1-ին և 2-րդ փողոցների 1-13 սեփական տները, Էմինի փ. 82, Հր. Քոչարի փ. 14, 14/1, 14/2 շենքերը, Սունդուկյան փ. 13, 15, 15/4 շենքերը և 44Ա-64Ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արցախ փ. 8, 8Ա,Բ, 14, 14Ա, 18, 18Ա Աթոյան անցուղու 45Ա շենքերը, Աթոյան փ. 5-41, Մուրացան փ. 11-17 կենտ համարների սեփական տները, Մուրացան փ. 113/3, Նոր Արեշ 3փ. 1-15, 5փ. 1-9, 12փ. 20-41 սեփական տները, Գ. Նժդեհ փ. 12, 14, 16, 18, Մանթաշյան փ. 26, Բագրատունյաց փ. 34, 36 շենքերը հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,