10։00-12։00 Լուսաշող, Լանջառ, Լանջանիստ գյուղերը, 10։00-13։00 Շաղափ, Դաշտաքար գյուղերը՝ մասնակի, 10։00-14։00 Նոր-Խարբերդ, Ոսկետափ, Արարատ, Երասխ գյուղերը՝ մասնակի, 10։00-16։00 Զանգակատուն, Լանջանիստ, Լուսաշող գյուղերը, Վարդաշատ, Ուրցալանջ գյուղերը՝ մասնակի, Ուրցաձոր գյուղի “Ղ-Տելեկոմ”, “Արմենթել”, “Յուքոմ” ընկերությունների բջջային կալանները, թիվ 31549 Հայկական զորամասերը, “Հայէրոնավիգացիա”, “Զովաշեն հեռուստակայան”, “Հիդրոմետ կայան”, հարակից հանրային բաժանորդները, 10։30-12։30 Մխչյան գյուղը՝ մասնակի, 10։30-14։30 Դիմիտրով գյուղը՝ մասնակի, 10։30-16։00 Բյուիավան գյուղը՝ մասնակի, 11։00-15։00 Դիմիտրով, Մասիս, Բաղրամյան, Բուրաստան, Ազատավան, Բերքանուշ, Դալար, Մրգավան գյուղերը՝ մասնակի, 11։00-16։00 Նշավան գյուղը, Արևշատ գյուղը՝ մասնակի, 12։00-14։00 Զանգակատուն, Վարդաշատ գյուղերը, Լանջառ, Ուրցաշանջ գյուղերը՝ մասնակի,
10։00-16։00 Սարավան, Չիվա գյուղերը՝ մասնակի,
Կոտայքի մարզում՝ 11։00-13։00 Գետաշեն, Զովք գյուղերը, «ԱրմենՏել», «Յուքոմ» «Վիվասել» բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, 11։00-14։00 Ջրվեժի ամառանոցները, Ձորաղբյուր գյուղը՝ մասնակի, «ԱրմենՏել», «Յուքոմ» «Վիվասել» բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
12։00-16։30 Լճաշեն, Չկալովկա, Նորաշեն համայնքները ամբողջությամբ, Վարսեր համայնքը մասնակի, Լճաշենի Զինմասը, Սևանի հեռուստակենտրոնի բաժանմունքը, “Գեղամա” մ/ճ –ի ՕԿԾ-ն, ՃՈ –ն Սեվանի տեղամասը, “Քյավառ-Նաիրի”, “Բաղդար”, “Արա-Արեգ”, “Հայր և որդի Ալավերդյաններ”, “Լեվ-Լեն”, “Գազա-Ամա” ԳԼԿ–ները, Ջրմուղի պոմպակայանը, Լճաշենից-Նորաշեն առափնյա հանգստի գոտին, “Յուքոմ”, “Վիվասել”, “Արմենթել” բջջային կայանները և հարակից հահրային բաժանորդները,
12։00-16։00 Տաշիր քաղաքի 3-ից 11-րդ թաղամասերի՝ Արցախ, Ջահուկյան, Էրեբունի, Խանջյան, Կամո, Շահումյան, Սայաթ Նովա, Վ.Սարգսյան, Դպրոցականներ, Միչուրին, Անտառային, Կոմարովի, Աբովյան, Նալբանդյան, Գորկու, Կոմիտաս, Շատալով փողոցները:
10։00-14։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ համայնքը՝ մասնակի, 10։00-16։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Վարդագյուղ, Սալուտ, Լեռնագյուղ համայնքները, Անիի տարածաշրջանի Իսահակյան համայնքի 1-ին փողոցը, Ամասիայի տարածաշրջանի Արդենիս գյուղը,
11։00-14։00 Վազաշեն, Աչաջուր, Կիրանց, Այգեհովիտ, Դիտավան, Ազատամուտ, Բերքաբեր, Լուսահովիտ, Լուսաձոր, Խաշթառակ, Ծաղկավա, Սարիգյուղ, Սևքար, Ակնաղբյուր գյուղերը, Իջևան և Քոք ՓՀԷԿ-երը, տարածքում գտնվող գազի լցակայանները, «ԱրմենՏել», «Վիվասել» «Օրանժ» Ընկերությունների բջջային կայանները, Բենտոնիտ գործարանը, Զին մասը,
10։30-13։00 Սիսիան քաղաքի Մ.Գորկի, Ն.Ստեփանյան, Գ.Լուսավորիչ, Լալայան, Մկրտումյան փողոցները, Ադոնցի նրբանցքը, Ադոնցի փող. 36, Սիսակյան փող. 19 շենքերը, Նորաշեն թաղամասերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, 10։30-16։00 Անգեղակոթ գյուղը՝ մասնակի, 11։00-16։00 Աղիտու գյուղը, 11։00-17։00 Ակներ, Վերիշեն գյուղերը՝ մասնակի, 11։30-16։00 Տաթև գյուղը՝ մասնակի, 14։00-16։00 Սիսիան քաղաքի Մյասնիկյան, Սիսական, Արամ Մանուկյանփողոցները, Լալայան, Աբովյան, Շահումյան, Արցախի փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները: