Պատգամավորի թեկնածու Մենուա Հարությունյանը բանավեճի է հրավիրել «Իմ քայլը» դաշինքից պատգամավորի թեկնածու Տիգրան Կարապետյանին. «Սյունյաց երկիրը» պատրաստ է հյուրընկալել նրանց, վարել բանավեճը եւ ուղիղ հեռարձակմամբ ներկայացնել ընտրողներին
29.11.2018 11:49
Նոյեմբերի 28-ին «Սյունյաց երկրի» խմբագրության հյուրն էր Հանրապետական կուսակցությունից ԱԺ պատգամավորի թեկնածու Մենուա Հարությունյանը:
Նա բանավեճի հրավիրեց թիվ 12 ընտրատարածքում «Իմ քայլը» դաշինքից պատգամավորի թեկնածու Տիգրան Կարապետյանին:
«Սյունյաց երկրի» խմբագրությունը դրականորեն է արձագանքել Մենուա Հարությունյանի նախաձեռնությանը եւ պատրաստակամություն հայտնել առաջիկա շաբաթ օրը՝ դեկտեմբերի 1-ին, ժամը 11:00-ին, խմբագրության Գորիսի նստավայրում կազմակերպել ակնկալվող բանավեճը:
Բանավեճի ընթացքը կհեռարձակվի syuniacyerkir.am կայքի ֆեյսբուքյան էջով:
Բանավեճը, ինչպես հայտարարել ենք ավելի վաղ, տեղի կունենա կողմերի համաձայնությամբ պայմանավորված հարցերի շուրջ եւ կտեւի մինչեւ մեկ ժամ:
Բանավեճը կվարի Սամվել Ալեքսանյանը:
Խմագրությունն ակնկալում է, որ Տիգրան Կարապետյանը Մենուա Հարությունյանի հրավերին կարձագանքի մինչեւ նոյեմբերի 30-ի ժամը 20:00-ը: