Սեպտեմբերի 29-ին կդադարեցվի Գորիս քաղաքի որոշ թաղամասերի գազամատակարարումը
«Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ ներմիացման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով սեպտեմբերի 29-ին՝ ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 17:00-ն, կդադարեցվի Սյունիքի մարզի Գորիս քաղաքի Սյունիքի թիվ 9-ից թիվ 157 և թիվ 8-ից՝ 12 առանձնատների և բազմաբնակարան շենքերի, Խորենացու թիվ 16-ից թիվ 98 առանձնատների և այդ փողոցները հատող՝ Նարեկացի թիվ 6-ից՝ 12 առանձնատների և բազմաբնակարան շենքի, Տաթևացու թիվ 12-ից՝ 16 և թիվ 21-ից՝ 25 առանձնատների, Կոմիտասի թիվ 15-ից՝ 32 առանձնատների, Գուսան Աշոտի թիվ 27-ից՝ 33 ռանձնատների, Անդրանիկի թիվ 10-ից՝ 22 առանձնատների, Նժդեհի թիվ 45-ից՝ 49, թիվ 36-ից՝ 42 առանձնատների, Դավիթ Բեկի թիվ 13 առանձնատան, Սայաթ-Նովաի 18 առանձնատան, Տիգրան Մեծի թիվ 19 և 28 առանձնատների, Պիոներների թիվ 22 և 19 առանձնատների, Սարյանի թիվ 29 առանձնատան, Գոմեգինի թիվ 11 և 13 առանձնատների և ՍԿՍ եներգո գրուպ ընկերության գազասպառողների գազամատակարարումը:
Ընկերությունը հայցում է գազասպառողների ներողամտությունը և խնդրում պահպանել անվտանգության կանոնները։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող եք զանգահարել 1-04 կամ 2-67-24 հեռախոսահամարներով։