4.Հասարակական կազմակերպության գրանցման վկայականի պատճեն
5.Հասարակական կազմակերպության կանոնադրության պատճեն
1-3 կետերում նշված ձեւաթղթերի, ՊՏԱԾ-Հ ՓԴԲ ուղեցույցի կամ այլ լրացուցիչ տեղեկատվության ձեռքբերման համար գրել ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի սոցիալ-տնտեսական հարցերով մասնագետ Հասմիկ Խաչոյանին` հետեւյալ էլ-փոստի հասցեով. [email protected], զանգահարել +374 (093) 54 99 55 հեռախոսահամարով կամ այցելել հետեւյալ հղումով՝ http://mnp.am/am/pages/225:
«Պահպանվող տարածքների աջակցման ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագիրը մաս է կազմում Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության Տնտեսական համագործակցության եւ զարգացման նախարարության կողմից (BMZ No: 2009.6657.2) մեկնարկած Կովկասյան նախաձեռնության:
Սույն ծրագիրը իրականացվում է համաձայն Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության եւ Հայաստանի Հանրապետության միջեւ կնքված միջկառավարական ֆինանսական համաձայնագրերի, ինչպես նաեւ KFW բանկի եւ ՀՀ Բնապահպանության Նախարարության միջեւ 28.05.2013թ. ստորագրված առանձին համաձայնագրի: