Տարեվերջյան խորհրդակցություն՝ ենթակայության հիմնարկների տնօրենների մասնակցությամբ
Կապան համայնքի ղեկավար Գևորգ Փարսյանի մոտ դեկտեմբերի 30-ին տեղի ունեցավ համայնքային ենթակայության հիմնարկների տնօրենների մասնակցությամբ այս տարվա վերջին խորհրդակցությունը: Նպատակը՝ կրթական, մշակութային և մարզական հիմնարկների 2021 թվականի աշխատանքը ամփոփելն էր։
Համայնքի ղեկավարը կարևորելով 2021 թվականին վերոնշյալ ոլորտներում տեղ գտած հաջողությունները և ձեռքբերումները, ներկաների ուշադրությունը հրավիրեց նաև բացթողումների վրա` ընդգծելով, որ նրանցից յուրաքանչյուրը պետք է ջանասիրաբար և մեծ պատասխանատվությամբ կատարի իր աշխատանքը, քանի որ նրանց է վերապահված մատաղ սերնդի կրթությունն ու դաստիարակությունը:
Հանդիպման ընթացքում անդրադարձ կատարվեց նաև աշխատավարձերի բարձրացմանը, գրադարանավարների մասնագիտական որակավորման չափանիշների վերանայմանը և այլն:
Խորհրդակցության ավարտին Գևորգ Փարսյանը շնորհակալություն հայտնեց ենթակառույցների տնօրեններին և աշխատակիցներին՝ կատարած արդյունավետ աշխատանքի համար և շնորհավորեց բոլորին՝ Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ: