Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 22-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ավան Առինջ 1-ին միկրոշրջան՝ Բաբաջանյան նրբ. 11, 15, 17, 19, 21, 23 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արեշ 24փ. 1-40 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 74, 76 շենքերը, Սասունցի Դավթի փ. 80 շենքը, Միչուրինի փ. 5 շենքը, Արցախի փ. 138 սեփական տները, Սարմի փ. 103 սեփական տունը, Լենինգրադյան 32/1, 32/2 շենքերը, Հաղթանակի 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11 փողոցները, Սարի թաղ 21 փողոցի սեփական տները, Աղյուսագործների փ. 59 - 99 սեփական տները, Նար-Դոսի փ. 48-60 (զույգ) սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 24 շենքի 1-3 մուտքերը,
10։30-16։30 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 113 շենքը, Չարենցի 1-ին նրբ. 12-113 սեփական տները, Սարի թաղ 8-րդ շարքի 177-225 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 9փ. 67-105 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 11փ. 7-227 սեփական տները մասնակի,
11։00-15։00 Նոր Արեշ 41փ. 2-17 սեփական տները և 12, 14 շենքերը,
11։00-17։00 Բագրատունյաց պող. 9 շենքը, Մանանդյան փ․ 29 շենքը, Չեխովի փ․54 շենքը, Չեխովի փ․ 42, 40, 44, 38, 36 շենքերը, Մանանդյան նրբանցքի սեփական տները, Չեխովի փ․ 25 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,