Մհեր Եղիազարյանը մշտապես նպաստել է հայրենի գյուղի շենացմանը, ձեռք է մեկնել բոլոր կարիքավորներին, աջակցել ինչով կարող է. Շամբ բնակավայրի ղեկավար
10.12.2018 18:16
Մամուլից տեղեկացանք, որ մեր համագյուղացի Մհեր Եղիազարյանը ձերբակալվել է:
Գյուղում ոչ ոք չի ըմբռնում նրան առաջադրված մեղադրանքի էությունը, որովհետև նրան ճանաչում ենք որպես ազնիվ ու պարկեշտ մարդու, որը իր բոլոր հնարավորություններով մշտապես նպաստել է իր հայրենի գյուղի շենացմանը, ձեռք է մեկնել բոլոր կարիքավորներին, աջակցել ինչով կարող է:
Մեզ մտահոգում է, որ Մհեր Եղիազարյանը հացադուլ է հայտարարել: Տեղյակ ենք, որ Մհերը բազմաթիվ հիվանդություններ ունի, և հացադուլը մեծ վնաս կարող է հասցնել նրա առանց այդ էլ քայքայված առողջությանը:
Հուսով ենք, որ այս հաղորդագրությունը կհասնի Մհերին, ուստի նրան կոչ ենք անում դադարեցնել հացադուլը: Դու մեզ շատ ես պետք, ուստի պետք է պինդ ու առողջ լինես, և բոլորս լիահույս ենք, որ արդարությունը հաղթանակելու է: